CECF konferencja online  |  4-5 grudnia 2020

CECF Lifestyle

Konopie w życiu codziennym

Już w dniach 4-5 grudnia 2020 zapraszamy na konferencję, która pokaże w jak wielu dziedzinach życia konopie są obecne i pomocne. Dowiedz się więcej o tej niezwykle wszechstronnej roślinie i o tym jakie są perspektywy dla rynku konopnego w Polsce.

Kulinaria, kosmetyki, rolnictwo, przemysł, sport, prawo, medycyna.
Nie przegap okazji, aby poznać pełne spektrum zastosowań konopi i posłuchać wiodących ekspertów i liderów rynku.

Konopie są obecne w życiu człowieka od tysięcy lat. Poznaj ich prawdziwą historię i rolę w naszym codziennym życiu

8

Days

11

Hours

34

Mins

51

Secs

Wszechstronna wiedza

Podczas 17 paneli poznasz pełną gamę zastosowań i najważniejszych informacji na temat konopi.

Panele interaktywne

CECF służy nie tylko do oglądania paneli. Na konferencji możesz również zadawać pytania prelegentom i uzyskaj wyczerpujące odpowiedzi.

Networking

Nawiązuj kontakty podczas konferencji. Możesz rozmawiać z innymi uczestnikami, a nawet dołączać do prywatnych sesji z wybranymi prelegentami.

Nie przepuść okazji. Bądź częścią ekosystemu medycznych  konopi w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Partnerzy Medialni

PRELEGENCI CECF

Lekarze, przedsiębiorcy, pacjenci, politycy i inni liderzy branży.

Agenda

2 dni, 16 paneli

09:00

Uprawa, produkcja i przetwórstwo konopi

Polska znana jest z wieloletniej tradycji produkcji, przetwórstwa i stosowania konopi. Jaki mamy potencjał rozwoju w tym sektorze i jak możemy go wykorzystać?

10:00

Powstawanie i potencjał kosmetyków konopnych

Większość sklepów i drogerii ma już w swojej ofercie rozmaite produkty z listkiem służące do pielęgnacji skóry. Na czym polega fenomen kosmetyków konopnych?

11:00

Proces wytwarzania zdrowej żywności konopnej

Czy w Polsce produkowana jest żywność konopna? Co cieszy się największą popularnością i najlepszą ceną? Czy w najbliższym czasie wejdą na rynek nowe produkty?

12:00

Wpływ konopi na leczenie chorób skóry

Jaki jest wpływ substancji aktywnych zawartych w konopiach na nasz organizm? Czy konopne suplementy diety zapewniają pełne spektrum korzyści tej rośliny?

13:00

Kannabinoidy w suplementach diety

Czy składniki aktywne zawarte w konopiach pomagają w leczeniu problemów skórnych? Weź udział w panelu i dowiedz się jak wykorzystać ich wyjątkowe właściwości!

14:00

Czy sportowcy mogą spożywać konopie?

Czy konopne składniki aktywne mogą poprawiać sprawność organizmu oraz wyniki sportowe? Z drugiej strony, czy konopie są w ogóle dozwolone u sportowców? Sprawdź!

15:00

Wpływ mediów branżowych na rozwój rynku

Poznajmy perspektywę najbliższych obserwatorów dynamicznych zmian zachodzących w świecie konopnym. Zapraszamy na rozmowę z przedstawicielami mediów branżowych!

16:00

Przełom technologiczny w branży konopnej

Sprawdź, w jaki sposób niesamowite technologie wyrastające w branży konopnej zmieniają potencjał tej rośliny i kształtują kierunek rozwoju całego sektora.

17:00

Newsy: co piszczy w trawie?

Zapraszamy na wieczorne wydanie wiadomości poświęcone kształtowaniu i poprawnemu funkcjonowaniu branży konopnej w Polsce. Porozmawiamy sobie o newsach ze świata konopi!

09:00

Jaki jest wpływ konopi na dzieci?

Kontrowersyjny temat stosowania konopi przez najmłodszych. Poznajmy opinię lekarzy oraz rodziców, którzy zdecydowali się na terapie konopną i swojego dziecka!

10:00

Kobiety dla Konopi, Konopie dla Kobiet

Jaka jest opinia ekspertów na temat kontrowersyjnego tematu stosowania konopi przez kobiety w ciąży oraz karmiące? Czy kannabinoidy naprawdę szkodzą Maluchom?

11:00

Przeciwwskazania do stosowania konopi

Dynamiczny rozwój wiedzy na temat konopi dąży do poznania wszelkich korzyści, jakie daje ta wdzięczna roślina. A jakie są przeciwwskazania do jej stosowania?

12:00

Wpływ konopi na problemy psychiczne

Dbanie o zdrowie psychiczne przestaje być tematem tabu i staje się jedną z najczęstszych przyczyn sięgania po konopie. Czy rzeczywiście mogą one pomóc? Sprawdź!

13:00

Co łączy konopie i otyłość?

Osoby otyłe należą do grupy społecznej, która nie wykorzystuje jeszcze w pełni potencjału poszczególnych kannabinoidów. Czas na podjęcie tej dyskusji!

15:00

Konopie dla zwierzaków domowych

Twój czworonożny Przyjaciel cierpi i nie wiesz jak mu pomóc? Weź udział w panelu i sprawdź, czy konopie mogą być rozwiązaniem Waszych problemów!

16:00

Prawo konopne: co należy w nim zmienić?

Zastanawiasz się czego spodziewać się w przyszłym roku na polskim rynku konopnym? Sprawdź co mają na ten temat do powiedzenia nasi wyjątkowi eksperci!

17:00

Konopna polityka w kraju i na świecie

Zapraszamy na wieczorne wydanie wiadomości poświęcone kształtowaniu i poprawnemu funkcjonowaniu branży konopnej w Polsce. Porozmawiamy sobie o polityce!

POBIERZ AGENDĘ

KUP BILET

Dostęp na żywo
0zł

Dostęp do 17 paneli na żywo

Interaktywne sesje

Wirtualna strefa EXPO

DARMOWE BILETY
50zł

Dostęp do 17 paneli na żywo

Interaktywne sesje

Nieograniczony networking

Dostęp do nagrań konferencji

Wirtualna strefa EXPO

KUP BILET
24-godzinna gwarancja zwrotu pieniędzy: Jeśli zmienisz zdanie w ciągu 24 godzin od zakupu, możesz zwrócić bilet i odzyskać pieniądze.

"Ze względu na szybkie tempo i stale rozwijającą się branżę konopi bardzo ważna jest możliwość nawiązania kontaktów z decydentami politycznymi, lokalnymi oraz światowymi liderami branży. Dzięki CECF oraz Bearstone mieliśmy świetną okazję poznać polski rynek, polskich polityków i współdziałać z lokalnymi procedurami. Konferencja CECF to wydarzenie, które koniecznie musisz odwiedzić, jeśli chcesz głębiej zanurzyć się i poznać branżę konopi w Europie Środkowej i Wschodniej."

Kostas Ioannou
European Division – Vitalis Extraction Technology

"Naprawdę świetne wydarzenie, które jest kluczowym momentem w rozwoju polskiej branży konopnej. Czekam na kolejne edycje konferencji"

Piotr "Liroy" Marzec
Polityk

FAQ

Czy muszę zainstalować specjalne oprogramowanie do uczestnictwa w konferencji?

Nie. Dostęp do wszystkiego można uzyskać za pomocą przeglądarki internetowej. Potrzebujesz tylko dobre połączenie internetowe.

Czy mogę zadać prelegentom pytania?

Tak, każdy panel ma 10-minutową sesję pytań i odpowiedzi z publicznością. Możesz więc zadawać pytania ulubionym prelegentom.

Co mogę zrobić w aplikacji do wirtualnej konferencji?

CECF daje możliwość do uczestnictwa w konferencji online. Możesz obejrzeć wszystkie panele, zadawać pytania prelegentom - ale także networkować z innymi gośćmi i rozmawiać z wystawcami na ich stanowiskach EXPO. Konferencja będzie przeprowadzona na platformie Hopin.

Czy mogę dostać wirtualne stanowisko lub sponsorować wydarzenie?

Oczywiście, po prostu napisz do services@cecf.eu
Chętnie podzielimy się z Tobą szczegółami naszych ofert.

Jeśli nie mogę uczestniczyć we wszystkich panelach, czy mogę później obejrzeć nagrania?

Tak. Nagrania można obejrzeć w dowolnym momencie. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli myślisz, że nie możesz być na wszystkich panelach lub chcesz obejrzeć jeszcze raz jakiekolwiek panele.

Na czym polega 24-godzinny zwrot pieniędzy, który oferujecie?

Jeśli zmienisz zdanie na temat swojego biletu (np. nie możesz wziąć udziału), możesz otrzymać zwrot pieniędzy do momentu rozpoczęcia konferencji. Wiemy, że nieoczekiwane rzeczy się zdarzają. Oczywiście, jeśli nie możesz uczestniczyć w konferencji - możesz obejrzeć wydarzenie (nagrania) ponownie w dowolnym późniejszym terminie.

Czy mogę dostać fakturę dla mojej firmy?

Tak, oczywiście. Napisz do services@cecf.eu

Mam przyjaciela, który byłby zainteresowany. Mogę zaprosić przyjaciela?

Oczywiście. Chcemy, aby Twój przyjaciel dołączył do nas i dowiedział się o branży medycznych konopi w Europie Środkowo-Wschodniej. Twój przyjaciel musi tylko zarejestrować się by otrzymać za darmo bilet do eventu na żywo. Jeśli masz wielu przyjaciół, możemy zorganizować zniżkę grupową na nagrania z konferencji. Napisz proszę do nas: services@cecf.eu

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami info@cecf.eu

Nie przepuść okazji. Bądź częścią ekosystemu konopnego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

W przypadku pytań skontaktuj się z zespołem CECF pod adresem info@cecf.eu